Толерантним людям "сідають на голову" – краще бути прямолінійним
- МКЛ
- 3 дек. 2021 г.
- 1 мин. чтения

На сьогодні толерантність вважається чимось безпечним та звичним. Толерантність - це терпіння та прийняття. Це гарантія, що тебе не засудять.
Сьогодні це не тільки терпимість до вибору іншого, а й повага до людей, їх спадкових якостей. Через це багато людей почали відчувати, наче вони просто дозволяють усім скористуватися їхньою шиєю як стільцем. Усюди кажуть про любов до кожного, хто поряд, але любов до себе - це все ще егоїзм.
Умови не найкращі, як ви можете здогадатися. З'являється стеріотип, що толерантна людина - то та, яка буде вдавати, що ви їй до вподоби, хоча насправді терпіти вас не може. Одним словом - лицемір.
Чи значить це, що толерантність - не найкращий вибір? Чи краще бути прямолінійним?
Звісно, толерантність зовсім не про це. Вона навіть не пов'язана із ЛГБТК+, хоча багато людей так вважають. Толерантність - це прийняття, що в інших можуть бути думки, відмінні від ваших. Це повага до чужого життя, повага до чужих роздумів.
Так, сучасна толерантність вже зовсім не та, якою була. Але її суть все та ж – розуміння існування чужого погляду на речі.
Але це не значить, що прямолінійність - це щось погане. Якщо ваш друг поводиться неповажливо, варто прямо йому про це сказати, а не запевняти, що він чинить правильно, бо має право на таку поведінку. Адже особиста думка закінчується там, де починається особистість іншого. Наприклад, дискримінація - не власний роздум, неповага. До неповаги тримати толерантне ставлення не варто.
Людина має право бути такою прямолінійною чи терпимою, якою хоче, але якщо комусь починають сідати на голову, треба згадати, що терпимість має свої кордони.
Comments