top of page

Світ книжок: хвора фантазія чи велике знання?

  • Фото автора: Елена Пляко
    Елена Пляко
  • 22 мая 2022 г.
  • 2 мин. чтения

Обновлено: 23 мая 2022 г.

Живучи у світі, ми сприймаємо різну інформацію, до того ж необмежену кількість. Інформація може надходити звідки тільки можливо: з реклами, телебачення, блогу. Проте найперший дар, дар зібрання та передавання інформації, взяла на себе книга.

Вважаю, що свідоме життя людини починається з книги. Першу книгу дитині показують та читають батьки. Попри розвиток технічного й наукового прогресу, книга була й залишиться джерелом знань про життя, себе, своє оточення, минуле, сьогодення та навіть майбутнє. Тому роль книги в житті людини величезна.

Книга – неповторна мить в житті людини. Вона один з найкращих друзів, якого тільки можна знайти в цьому світі, адже ніколи не зрадить і не кине. З героями книг легко дружити. Вони саме такі, якими ми їх хочемо бачити.

Книга вчить, розповідає, наставляє, змушує мислити, співпереживати та радіти разом з іншими людьми.

На мою думку, жоден навіть найцікавіший фільм не можна порівняти з прочитаною книгою. І проблема не у відсутності фантазії та не в здатності зрозуміти ідею режисера чи гру акторів. Річ у тому, що у кожної людини своє бачення того, як необхідно втілити авторський текст. У голові в кожного читача свій власний неповторний світ, заглянути в який нікому не дано.

Щасливою людиною можна назвати того, хто багато читає. Немає нічого більш захопливого, ніж зануритися у світ книги. Це не просто отримання інформації, а співпереживання героям. Подорож по місцях, які описані у творі. Роздуми, часто співзвучні з думками читача. Все це доступно лише тому, хто любить і вміє читати. Тобто не просто складати букви в слова, слова — в речення, а вловлювати самий сенс написаного.


Зі свого досвіду можу поділитися деякими книжками, через які я полюбила читати. Вони віднесли мене у вирій думок, в інші світи та відкрили в мені приховані можливості.

Підбірки:

Школа добра та зла” – це фантастична казкова гексалогія книг Сомана Чайнані. Сюжет розповідає про пригоди кращих подруг Софі та Агати, яких викрадають до Школи добра і зла. Після того, як їхня доля змінюється, вони намагаються знайти спосіб повернутися додому, і їхня дружба піддається випробуванню.


«Двір шипів і троянд» — серія книг американської письменниці Сари Дж. Маас, що написана у жанрі фентезі. Книга, у якій авторка переосмислює класичний сюжет твору "Красуня та Чудовисько".

«Скляний трон» — серія фантастичних романів для молодих дорослих тієї ж американської письменниці Сари Дж. Маас. Історія розповідає про подорож Селени Сардотієн, підлітка-вбивці в корумпованому королівстві з тиранічним правителем королем Адарлану. Селена зав’язує несподівані зв’язки та розкриває змову.



Отже, книга – важлива складова людини. Книга може бути другом, порадником, вчителем. Читаючи, ми пізнаємо світ, починаємо мислити інакше. На мою думку, книга є даром знання, той, хто придумав довіряти пергаменту свої найпотаємніші думки й фантазії, зробив людству неоціненний подарунок.

Сподіваюся, була корисною, чекаю фіт беку. Все незамінна ваша Дар’я та блог «Шпаргалки для 22».


Денис Дар’я

Рубрика "Шпаргалка для 22"

Σχόλια


МCL.info (Медіажурнал "Колорити Ліцею")

Створює необмежені можливості для обміну інформацією між ліцеїстами, вчителями та батьками. Сприяє навчанню, вихованню, розвитку, аналізу, спілкуванню, дослідженню, радіти життю!

СОЦМЕРЕЖІ

© 2019 МЕДІАЖУРНАЛ "КОЛОРИТИ ЛІЦЕЮ".  Сайт створений на Wix.com

bottom of page